ЖК Сонячний на фундаменті з 90-х: міф або реальність?


Поділитися сторінкою з друзями

Довкола будівництва ЖК Сонячний постає немало чуток. Зазвичай вони викликають у нас щиру посмішку, проте деякі з них ми просто не можемо залишити без уваги, адже для нас важлива наша репутація та ваша довіра. Сьогодні поговоримо про один із таких міфів.


У 90-х на вулиці Сонячній 3 у Василькові, де зараз і споруджується однойменний ЖК Сонячний, вже були спроби побудувати багатоповерхівку. Щось пішло не так, і замість обіцяної новобудови звели лише фундамент, який ще донедавна слугував своєрідним пам’ятником незакінченій справі.Нещодавно ми дізналися, що хтось розповсюджує чутки, нібито ми будуємо наш житловий комплекс саме на цьому фундаменті — старому, швидше за все аварійному, виконаному незрозуміло ким і яким чином. Проте це не так.


Ми в жодному разі не маємо права так ризикувати життям наших майбутніх мешканців. Як тільки наша команда взялася за процес будівництва, відповідно до технології, ми одразу ж демонтували старий фундамент та розпочали зведення нового, надійного, якісного та дуже крутого! Додаємо фото, щоб ви мали змогу переконатися в цьому.


Не варто хвилюватися — у ЖК Сонячний усе максимально прозоро. Ви завжди можете в цьому переконатися, завітавши на екскурсію будівництвом, а ще краще — відвідати наш сайт та обрати нову квартиру в нашому житловому комплексі!