І знову в місті Василькові шахраї!

Новини Васильків

Поділитися сторінкою з друзями

Вдруге за останній місяць трапилися випадки шахрайських дій, коли невідомі особи від імені начальника Васильківської об’єднаної податкової інспекції вимагали кошти від суб’єктів господарювання.

Так, 20.05.2016 року на телефонні номери фізичних осіб – підприємців Л., С. та П. надійшли телефонні дзвінки з номеру мобільного телефону (066) 660-97-45 від особи, яка представилася начальником податкової інспекції - Стрілецьким Олексієм Сергійовичем та просила надати фінансову допомогу.Дані діяння підпадають під ознаки статті 190 Кримінального кодексу України та можуть нанести шкоди авторитету Державної фіскальної служби України в цілому. Зазначені дії шахраїв ніяким чином не стосуються працівників Васильківської ОДПІ


У зв’язку з випадками вимагання у посадових осіб суб’єктів господарювання та фізичних осіб – підприємців грошових коштів, начальник Васильківської ОДПІ Стрілецький Олексій Сергійович звернувся із заявою до правоохоронних органів.


З метою запобігання шахрайським діям Васильківська ОДПІ наполегливо просить, шановні платники податків, в жодному разі не надавати кошти шахраям, про всі подібні випадки інформувати відділ поліції та Васильківську ОДПІ за тел. (04571) 2-43-50.
Будьте пильні та розсудливі!

 

Васильківська ОДПІ