Як в Україні купити нові номера на авто?

васильков 94 |
23-02-2023 |
новини Васильків [/xfgiven_gallery]

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber Поділитися в Skype

Автомобіль – незамінний помічник повсякденності для вирішення питань зі швидким пересуванням. Щоб транспортний засіб довго тішив своговласника, його треба доглядати. Цей процес передбачає своєчасне оновлення автомобільних номерів. 

Номерні знаки слід зберігати у хорошому стані. При втраті чи механічних пошкодженнях номерних знаків слід негайно купити номера на авто в Україні. Зробити це простіше, ніж здається – адже якісні номери, що відповідають українським ПДР та держстандартам виготовляються буквально за кілька хвилин. Найважливіший фактор – знайти сертифіковану компанію, яка надає подібні послуги. 

Навіщо замінювати номер автівки?

 Номерний знак є неодмінним атрибутом будь-якого транспортного засобу. Чому виникають ситуації, коли автомобільний номер вимагає заміни? 

 1. При зникненні, втраті. Трапляється, що через сильні дощі власники авто втрачають номери, які потім неможливо знайти. На жаль, нерідкі та крадіжки номерних знаків. 
 2. Заміна поржавілих, неякісних автономерів. 
 3. Номери, що отримали пошкодження при ДТП, слід негайно змінювати. Це стосується номерних знаків, сильно подряпаних або погнутих, зламаних. 
 4. Якщо власник хоче замовити автономер нового зразка. 

 Як відбувається процедура?

Відповідно до норм законодавства України власники авто можуть замовляти дублікати, які відповідають вимогам, що висуваються до автономерів. Замовлення здійснюється швидко, найчастіше – в телефонному режимі чи онлайн. Алгоритми досить прості. 

 • Майбутній власник нового автономера вказує номер посвідчення водія та техпаспорта. Якщо номери робляться за дорученням, необхідно його надати.
 • Менеджер повинен підтвердити замовлення, попередньо обговорюючи із клієнтом всі деталі: вартість, особливості замовлення, питання доставки. 
 • Процедура виготовлення відрізняється швидкістю. Гарантія на новий номерний знак –2 роки. 
 • Доставка в міста України здійснюється будь-яким зручним способом – всі варіанти потрібно обговорити з консультантом. 
 • При замовленні нових номерів на авто варто враховувати деякі нюанси:
 • різновид транспортного засобу;
 • кількість номерів;
 • характеристики автономера – наприклад, власник бажає отримати американський або VIP номер. На даний час також доступна послуга персоніфікації номера, якщо власник бажає отримати індивідуальний автономер із певними словами, цифрами, графікою. 

Свіжі виготовлені номери повинні мати необхідні голограми, штампи компанії-виробника відповідно до вимог державного стандарту. Рекомендуємо звертатись тільки до перевірених виробників, які мають сертифікати.