Полістиролбетон: Легкий та ефективний будівельний матеріал для майбутнього

новини Васильків [/xfgiven_gallery]

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber

Полістиролбетон - це інноваційний будівельний матеріал, що вирізняється своїми унікальними властивостями та широким спектром застосування. Його універсальність у використанні дозволяє застосовувати його в будівництві різноманітних споруд - від житлових будинків до промислових комплексів. Крім того, його екологічні переваги роблять його привабливим вибором для сталого будівництва майбутнього. На стайті компанії WARM-C (https://warm-block.com.ua/ ) ви можете знайти широкий асортимент будівельних матеріалів з полістеролбетону та супутніх материалів. 

В цій  статті ми  розглянемо особливості полістиролбетону, його властивості та переваги в будівництві.

Властивості полістиролбетону

Полістиролбетон - композитний матеріал, створений з поєднання пористого полістиролу та цементного в'язання. Цей матеріал має наступні властивості:

 • Легкість: Пориста структура полістиролу робить полістиролбетон легким матеріалом, що знижує навантаження на фундамент будівлі та спрощує транспортування.

 • Теплоізоляція: Висока теплоізоляція полістиролу додає матеріалу чудові енергоефективні властивості, що дозволяє знизити витрати на опалення та кондиціювання.

 • Міцність: Завдяки в'язанню з цементом, полістиролбетон має високу стійкість до механічних навантажень та довгий термін служби.

 • Стійкість до вологи: Запорна структура полістиролу дозволяє матеріалу залишатися стійким до вологи, запобігаючи пошкодженню від вологості та корозії.

Використання полістиролбетону в будівництві

Полістиролбетон знаходить широке використання в будівельній індустрії, завдяки своїм унікальним властивостям:

 • Стіни та перегородки: Полістиролбетонні блоки використовуються для будівництва стін та перегородок. Вони легкі, але міцні, що дозволяє швидко зведення конструкцій.

 • Фасади: Для утеплення та облицювання фасадів будівель із застосуванням технології "мокрого фасаду" використовують панелі з полістиролбетону, що забезпечує хорошу теплоізоляцію та естетичний зовнішній вигляд.

 • Підлоги та покрівлі: Для зведення легких та стійких підлогових та покрівельних покриттів використовують полістиролбетонні плити, що дозволяє знизити вагу конструкції.

 • Теплоізоляція: Використання полістиролбетону для теплоізоляції дахів, стін, підлог та фундаментів допомагає покращити енергоефективність будівель та знизити витрати на енергію.

 • Звукоізоляція: Завдяки своїй структурі, полістиролбетон допомагає знизити проникнення звуку, що робить його відмінним матеріалом для будівництва стін та перегородок.

Екологічні переваги

Полістиролбетон є екологічно чистим матеріалом, що сприяє сталому будівництву:

 1. Відновлювані матеріали: Виготовлення полістиролбетону використовує відновлювані ресурси, такі як полістирол, що допомагає знизити негативний вплив на довкілля.

 2. Енергоефективність: Завдяки високій теплоізоляції, будівлі з полістиролбетону споживають менше енергії на опалення та кондиціювання, зменшуючи викиди парникових газів.

 3. Довговічність: Довгий термін служби полістиролбетону забезпечує зменшення потреби у заміні та реконструкції будівель.