Створено робочу групу для розслідування забруднення річки Стугна

васильков 6 401 |
20-07-2016 |
Новини Васильків

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber Поділитися в Skype

До управління Держпродспоживслужби у Васильківському районі надійшло повідомлення про забруднення русла річки Стугна невідомою речовиною рожево-червоного кольору

Про це повідомляє Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Одразу після надходження повідомлення було створено робочу групу з представників місцевої влади, управління Держпродспоживслужби у Васильківському районі, Державної екологічної інспекції та Національної поліції, яка виїхала для відбору проб води, загиблої риби та встановлення попередніх причин забруднення.

 

 Спеціалісти відібрали проби риби та води в різних місцях: у руслі річки Стугна після шлюзів; у стічній канаві, яка виходить із колишнього заводу "Холодильник" та впадає в річку Стугна; безпосередньо із стічного колектору заводу; річки Васильківка, де впадає стічний колектор; на вході на територію стічного колектору; на вході на територію заводу з річки Васильківка.

Усі проби відібрані в супроводі працівника Васильківського КП "Водоканал". Також у присутності представників поліції відібрані проби на території колишнього заводу "Холодильник".

 

Увесь відібраний матеріал направлено до Регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини в Київській області на дослідження.

 

Згідно з результатами лабораторних досліджень, у пробах води та риби виявлена загальна токсичність, перевищення вмісту аміаку, сірководню та пестицидів.

 

Попереднім розслідуванням встановлено, що ймовірним джерелом забруднення стали викиди одного з підприємств, що орендує площі на заводі "Холодильник". Зараз цим питанням опікується Національна поліція, яка порушила кримінальну справу через забруднення річки.

 

Держпродспоживслужба рекомендує населенню утриматися від купання в річці Стугна та вилову риби до стабілізації екологічної ситуації.

 

Стугна - річка в межах Фастівського, Васильківського та Обухівського районів Київської області, є правою притокою Дніпра.

.

васильков

Stalker

20 липня 2016 20:08
Який холодильник!!!!????там нічого нема років 15!!!!АРСЕНАЛ!!!!!!ТОМУ ВИНЕН ВОНИ ФАРБУЮТЬ ПРОФНАСТИЛ ТАМ САМ БАЧИВ....ТЕРИТОРІЯ ШКІРЯНОЇ ФІРМИ!РІЧКА ВЕНЕЦІЯ ТЕЧЕ В СТУГНУ!!!!100% БЕЗПЕРЕЧНО ПРАВИЙ!!!!!!!!!!!!!!