ЕКСПЕРТИ ВІДКИНУЛИ ОДРАЗУ КІЛЬКА ВЕРСІЙ ПАДІННЯ СТІНИ ШКОЛИ У ВАСИЛЬКОВІ

https://vasilkov.info/uploads/posts/2016-10/1476792526_630_400_1476187910-6185.jpeg

У Василькові зі зруйнованої школи діти виносили речі, котрі їм будуть необхідні на новому місці навчання. Робили це разом із батьками, вчителями, друзями і навіть журналістами. Малеча вже освоїлася з думкою про зміну навчального закладу та чекає початку навчання в нових стінах з ентузіазмом.

 А от вчителям говорити про такі перспективи важко - до свого місця роботи вони дуже звикли. Додаткові проблеми створюють батьки, які забирають дітей зі школи та в індивідуальному порядку переводять їх на навчання до інших школ - так можуть зникнути цілі класи.

 

Також батьки відмовилися від навчання у другу зміну, тож попередньо знайдені приміщення не підійшли та слід шукати нові. Тим часом комісія продовжує шукати причин аварії.

Фахівці підняли старі креслення, взяли цегли та розчин. Чиновники з Мінрегіонбуду кажуть, що до конструкції в них претензій немає. На відміну від фундаменту та несучих стін. І хоч офіційна версія події досі не озвучена, дослідники вже спростовують версії відносно природних катаклізмів і підтоплень.

 

Раніше повідомлялося, що аварійну школу у Василькові можуть остаточно знести.

 

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация