Створено робота, що поїдає живі організми

новини Васильків [/xfgiven_gallery]

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber

Вчені Бристольського університету у співпраці з представниками Роботехнічної лабораторії Бристоля і Кембріджського університету розробили робота, який поїдає живі організми. Машина, переробляючи їх, отримує енергію, за рахунок якої функціонує, передає New Scientist.

Повідомляється, що робот отримав своєрідну травну систему і рот, яким він захоплює рідину разом з живими організмами. Після фільтрації машина переробляє їжу в шлунку, наповненому бактеріями, які розкладають мікроорганізми і є мікробним паливним елементом.

Відпрацьований матеріал травна система машини виштовхує через спеціально передбачений отвір, розташований у задній частині.

Як зазначили вчені, цей винахід планують використовувати для очищення водойм, які забруднені всілякими токсичними речовинами і радіацією. За твердженням розробників, машина зможе довго працювати винятково на одержуваній енергії і без участі людини.

Раніше повідомлялося, що в Дубаї почне працювати перший робот-поліцейський. Масове впровадження машин-поліцейських там буде впроваджене протягом чотирьох років.