Обов’язки домробітниці: на що варто звернути увагу

новини Васильків [/xfgiven_gallery]

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber Поділитися в Skype

Сучасні домашні робітниці нагадують казкових фей: за допомогою них дім стає чистим та світлим. Однак перед тим, як взятися за цю професію, важливо дізнатися про її головні обов’язки.

Великий вибір вакансій пропонує сервіс OLX Робота. Якщо вас цікавить така професія, як домробітниця Київ її може запропонувати саме тут, де кожен зможе знайти підхожий варіант, попри вік та досвід.

Головні обов’язки домашньої робітниці

Роботодавці самі не завжди знають, що саме повинна виконувати така працівниця. В список головних зобов’язань входить:

  • щоденне прибирання, яке включає миття підлоги, посуду, сантехніки, усунення пилу, чистка килимів (лише досвідчені спеціалістки знають, як підтримувати порядок, не витрачаючи зусиль);
  • генеральне прибирання: процедура проводиться раз на тиждень і займає досить багато часу;
  • прання та прасування білизни: один з головних аспектів домашньої робітниці;
  • догляд кімнатних рослин та домашніх тварин (полив квітів, годування кота, рибок, вигул собаки);
  • покупка продуктів та готування їжі.

Якщо є інші зобов’язання, то про них домовляються з роботодавцем додатково.

Що не входить в обов’язки?

Тим, хто шукає домробітницю, також варто пам’ятати, що певні дії не входять в компетенцію найманої працівниці. Серед них:

  • догляд за вуличними рослинами або екзотичними породами дерев, які ростуть всередині приміщення (для цього є садівник);
  • приготування складних страв (випічка тортів – завдання для кухаря);
  • домробітниця – це не няня, вона може допомагати дітям, але не постійно контролювати їх, як це вимагається від няні.   

Також не рекомендується розглядати домробітницю в якості слуги, яка повинна допомагати тримати одяг, поки господар одягається, якщо в нього немає ніяких проблем зі здоров’ям. Але все ж таки більшість вимог вирішується ще на стадії приймання на роботу.

Кандидатка на посаду та роботодавець при першій співбесіді домовляються про зобов’язання. Зазвичай домашня робітниця проживає разом із власником житла в окремій кімнаті або спеціальному будиночку. Але можливі й варіанти: наприклад, така працівниця може приходити кілька раз на тиждень чи мати інший графік.