Після вторгнення РФ в Україну СК «ПРОВІДНА» отримала велику кількість звернень про допомогу

новини Васильків [/xfgiven_gallery]

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber Поділитися в Skype

В більшості з них йшла мова саме про організацію медичної допомоги. Кількість таких звернень від застрахованих українців продовжує збільшуватися.

Починаючи з 24 лютого поточного року, до страхової компанії «ПРОВІДНА» надійшло більше ніж сто тисяч звернень від осіб, які в ній застраховані. Ця цифра щомісяця збільшується. В ПРОВІДНІЙ розповідають, що майже всіх застрахованих цікавили питання, які стосуються надання медичної допомоги в Україні, включно з її окупованими територіями. Оскільки значна кількість українців переїхала в найбільш безпечні регіони країни, більшість звернень вони відправляють з її західної та центральної частини. Враховуючи вимушену міграцію, відбулося збільшення такого показника приблизно на 50% (в порівнянні з таким же періодом 2021 року).

Що стосується загальної кількості звернень громадян до компанії, вона приблизно на 35% менше, аніж була в такому періоді минулого року. Найчастіше клієнти звертаються за допомогою телефону, але користуються і запропонованими сучасними диджитал-каналами. Як відзначають працівники ПРОВІДНОЇ, 20% отриманих компанією звернень надійшли від юридичних осіб.

Розглянемо такий приклад. Коли почалася війна, до компанії надійшло звернення від особи, яка була в ній застрахована. Ця людина зламала руку під час свого тимчасового перебування в США, й отримала виплати від ПРОВІДНОЇ у сумі понад 244 тисячі гривень. Завдяки їм клієнту було зроблено необхідне для одужання хірургічне втручання.

Інший приклад – виплата більше ніж 134 тисячі гривень застрахованій за полісом ДМС клієнтці. Ці гроші людина витратила, щоб оплатити лікування злоякісної пухлини. Третій випадок з практики – це отримання 150 тисяч гривень клієнтом компанії, який постраждав у аварії та потрапив у столичну травматологію. 

За поточним звітами, загалом за 9 місяців цього року клієнтиСК «ПРОВІДНА» вже отримали понад 371 мільйон 837 тисяч гривень, і сума таких виплат продовжує збільшуватися.