Людина вперше провела у віртуальній реальності добу

васильков 2 227 |
11-05-2016 |
0 |
Жалоба |
Новини Васильків


Режисер Дерек Вестерман з командою продюсерів встановив рекорд, провівши 25 годин і дві хвилини у віртуальній реальності, передає Mashable. Експеримент був проведений в Лос-Анджелесі. Видання повідомляє, що Дерек використовував прилад HTC Vive, за допомогою якого він керував віртуальним середовищем.Новий рекорд повинен бути занесений в Книгу рекордів Гіннеса.

Перед експериментом Вестерман вбрався в костюм і краватку, і почав процес з вивчення віртуального простору.

Повідомляється, що саме цей аспект став ключовим в експерименті, оскільки зануритися в гру набагато простіше, ніж безцільно перебувати у віртуальному світі, не маючи будь-якої певної мети.

 

Замість звичайної гри він волів додаток Tilt Brush, який використовується для малювання.

Після 17 годин у Вестермана з'явилася нудота і блювота. Спеціально для такого випадку в обладнаному заздалегідь приміщенні було відро. Його ж герой експерименту використовував для справляння потреби.

 

Через 21 годину Вестерман почав бубоніти нерозбірливо: "Я не знаю де я перебуваю". А через 25 годин впевнені лінії його Tilt Brush перетворилися в мляві і хаотичні каракулі.

Наразі експеримент Вестермана є найбільш тривалим з перебування у віртуальній реальності. Однак видання припускає, що зовсім скоро знайдуться охочі перевершити цей результат.